Historia

Dj Dekor a w zasadzie Darek Myszyniec urodził się 25.11.1985 roku w Olsztynie. Od dziecka miał kontakt z muzyką. W dzieciństwie uczył się gry na fortepianie a w liceum grał na gitarze w kapeli rockowej. Szybka ewolucja muzyki i rozkwit coraz to nowszych gatunków sprawił że Dekor zainteresował się muzyką elektroniczną. Na początku grywał na urodzinach swoich znajomych oraz znajomych znajomych. Tak zdobywał doświadczenie i wiedzę potrzebną do dobrego prowadzenia imprezy. To właśnie DJ-ka stała się pasją Darka która jest z nim do dziś.

Wesela

Pierwsze wesele na którym wystąpił w roli DJ-a było wesele jego przyjaciela. Okazało się że impreza była bardzo udana a Dekor zebrał same pozytywne recenzje. Dobór muzyki, kontrola tempa wszystkie te elementy jak na pierwszy występ były idealne. Z czasem znajomi prosili o występy i tak Darek został DJ-em weselnym. Od tego czasu regularnie podnosi swoje umiejętności tworzenia atmosfery. Obecnie współpracuje z Wodzirejem który odpowiada za animacje gości. Praca w duecie pokazała jak bardzo plastyczną imprezą jest wesele. Przy odpowiednim prowadzeniu nawet najbardziej oporne osoby będą kręciły kółeczka na parkiecie. Sukcesem DJ-a jest moment w którym nikt nie siedzi i wszyscy tańczą.

Obecnie

Obecnie DJ Dekor gra na weselach, imprezach integracyjnych oraz uroczystościach na których dobra zabawa jest wskazana. Jednak sezon weselny to przede wszystkim wesela do białego rana. Jeżeli zastanawiasz się czy wybór DJ-a na wesele to dobry pomysł to wiedz że jest to bardziej elastyczne rozwiązanie. DJ ma o wiele większy wachlarz utworów niż zespół. Może także zagrać piosenki na życzenie których nie ma w jego repertuarze. Jeżeli nie zależy Ci na żywych instrumentach to wybór DJ-a jest oczywisty. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie głównej. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym blogiem na którym piszemy na temat organizacji wesela a także o naszych przygodach które potrafią być naprawdę zaskakujące.